Srpen 2010

Now School

31. srpna 2010 v 20:32 | Deni♥ |  Diary Deni♥
graphicsworld.blog.cz
Chjo, škola...Těšíte se?? Já teda vůbec XD. Tohle teď dělá většina blogů a já se k nim přidávám. Du do devítky. Takže teď nebudu přidávat tak často (jako většina) jako nebudu tak často obíhat affs. Myslím si ale, že to všichni. Mám taky jeden kroužek, dalo by se říct že dva. Ze srdce nenávidím tu učítelku! Mno nic, trochu odbočuju XD. Většinou mám ale čas takže doufám že aspoň něco :). Dneska už sem nic nestihla, ačkoli sem chtěla udělat jeden dess :((. Mno tak snad zítra :))

Layout n.4

30. srpna 2010 v 20:49 | Deni♥ |  Past Layouts
Tak, tady je ten desing :)). Má takové hodně tmavé barvy XD. Já nevím jestli se mi má líbít. Chvilku se mi líbí a chvilku ne. Ale důležité je, jestli se líbí vám. Co se týče menu, už jsem psala že se mi popisky nelíbí a to platí pořád. Můžete si taky všimnout malé změny. Zrušila jsem playlist (stejně byl podle mě na nic) a nahradila jsem ho adminy XD. Normální menu najdete nad stránkou a layouty normal v menu. Doufam že kaji nebude vadit že sem jí přejmenovala rubriku...:((. Normal menu by se ale mělo s dalším layem asi vrátit zpět do menu. S tím oddělovačem sem se inspirovala blogem adore-selena. A taky sem poprvé udělala i pozadí komentů XDXD. Akorát pozadí menu mě trochu štve, kdyby někdo věděl jak to spravit...Já teda doufám že se vám líbí, chci znát váš názor a buťe opravdu upřímní. Co se vám líbí, co se vám nelíbí...
suckerpunchdesign

Site

30. srpna 2010 v 20:39
graphicsworld.blog.cz
_____________
_____________
_____________


Shia Labeouf/a-1

29. srpna 2010 v 16:46 | Deni♥ |  AVATARS
Tak, říkala jsem dvě várky avů. Tady je další. Nevěděla jsem, z jakých fotek je udělám (ale věděla jsem že budou ze Shiou). A pak se objevily tyto krásné fotky...já z nich udělala ošklivé :(( ale chci z nich udělat nějaký dess :)) (předtím byla řeč o jiném dessu)

Pravidla: Postačí když je pojmenuješ graphicsworld.blog.cz. Jinak uveď zdroj na viditelné místo.

graphicsworld.blog.cz graphicsoworld.blog.cz graphicsoworld.blog.cz
  

Logan Lerman/a-1

29. srpna 2010 v 15:22 | Deni♥ |  AVATARS
A další várka avů, tentokrát s Loganem :)). Hezký je snad jen ten prostřední...

Pravidla: Postačí když je pojmenuješ graphicsworld.blog.cz. Jinak uveď zdroj na viditelné místo.

graphicsworld.blog.cz graphicsworld.blog.cz graphicsworld.blog.cz

Tomorrow XD

28. srpna 2010 v 23:15 | Deni♥
graphicsworld.blog.cz
Tak dneska končím. Moc sem toho ale neudělala XD. J to bude tím že jsem tvořila pozadí do kometů. + Myslím že příští měsíc nebo už zítra zavedu novou rubriku :)). Jakou vám neprozradím ale bude se to samo týkat grafiky. Zítra chci udělat ještě nějaké avy (konkrét 2. sady), a taky chci udělat další lay. S kým rači nebudu oznamovat nebo byste se zbláznili, ale nevím pokud mi to nepude tak nic.

P.S. Tenhle avatar je spíš takový 4 me XD. Ale vy ho můžete taky použít i když silně pochybuju že by někdo XDXD.

Selena Gomez/a-2

28. srpna 2010 v 22:23 | Deni♥ |  AVATARS
Tak další avy. Ten první už ste párkrát viděli ale potřebovala sem ho normálně hodit do rubriky. Další je animovaný i neanimovaný :P. A třetí...nwm. Z té fotky dělali všichni...musela jsem se přidat ale ostatní to maj hezčí.

Pravidla: Postačí když je pojmenuješ graphicsworld.blog.cz. Jinak uveď zdroj na viditelné místo.

ayearwithoutrain:graphicsworld.blog.cz graphicsworld.blog.cz graphicsworld.blog.cz graphicsworld.blog.cz

Vanessa Hudgens/a-2

28. srpna 2010 v 17:16 | Deni♥ |  AVATARS
Tak jak jsem psala, dneska avy. Líbí se mi jen ten 2. Ten třetí by byl možná hezký kdybych tam nedávala ten rámeček :((

Pravidla: Postačí když je pojmenuješ graphicsworld.blog.cz. Jinak uveď zdroj na viditelné místo.

graphicsworld.blog.cz  graphicsworld.blog.cz  graphicsworld.blog.cz  graphicsworld.blog.cz

Icons for affs

27. srpna 2010 v 23:07 | Deni♥
ayearwithoutrain:graphicsworld.blog.cz
JUCHŮŮŮŮ!! Prosila bych gratulace!XD Konečně mám hotové ikonky pro affs :). Ty co jsem měla už před tím sem upravila. Přidala jsem tam stín, ale teď to nejde vidět. Ti co mají nové ikonky bych prosila o koment, jak se vám líbí a tak. Já do TOP a ELITE neroztřizuju, talže to berte jako by ste byli všichni třeba v elitte, akorát máte menší ikonky ;-). Kolem new layoutu už mám myslím všechno hotové tak bych snad mohla už něco přidat :)). Budou to asi avatary, protože jich mám nějak málo a já pak nemám co dávat do článků :(( ale budou ošklivé, protože avy sou moje velká slabina...

Diplom again

26. srpna 2010 v 20:58 | Deni♥
Uff, úplně sem to tu zapoměla dát :)...
krásný♥♥ thank you so much :))


Návštěvnost 16-22

25. srpna 2010 v 23:02 | Deni♥
graphicsworld.blog.cz
Pondeli: 35
Utery: 31
Streda: 39
Ctvrtek: 31
Patek: 27
Sobota: 33
Nedele: 67

Celkem: 263

Zapoměla jsem do článku níže napsat že už mi konečně přišla návštěvnost. Thank you, thank you, thank you :))). Ta neděle je opravdu naprosto úžasná♥♥ Těšila jsem se, až dosáhneme týdení návštěvnosti přes 200 ale netušila jsem že to bude tak brzo♥♥ Opravdu moc děkuju♥♥

Sorry...

25. srpna 2010 v 22:58 | Deni♥
sel.a-graphicsworld.blog.cz
Uhh, teda jak začít. Dneska jsem nic nepřidala protože jsme byli v kině na Čarodějův učeň. Je to skvělá akční fantasi komedie. Můžu jen doporučit :). Bohužel konec je už skoro u každého filmu naprosto předvýdatelný :(( až na horory :). Asi pro to je mám tak ráda :). Ale to jsem úplně odbočila od tématu. Nemohla jsem tady nic napsat protože na pc byla moje sestra :((. S novým layoutem bych to tady chtěla trochu upravit takže mě tady moc nečekejte protože na tom pořád dělám :)) Já moc dobře věděla proč začínám o týden dřív. Affs oběhnu asi až zítra. Nemám totiž moc čas :((

Popisky se mi nelíbí...

24. srpna 2010 v 21:37 | Deni♥

Tak popisky se mi nelíbí...ale nebudu to předělávat protože se mi nechce a ani bych nic lepšího neudělala :((. Zde máte náhled ↓

Já mám dost...

24. srpna 2010 v 17:41 | Deni♥
sel.a-graphicsworld.blog.cz
 Mno, pořád dělám na menu, a přitom tak light koukám na tv. Mno a skončí transformers 2 a po něm nějaký film Díry. Já zvednu oči a tam malý Shia Labeouf XD. Jej já z něho dostala záchvat smíchu XD. Je tak roztomilý...vypadá pořád stejně :). A ty roztomilý kudrlinky...já vůbec netušila že tam hraje! A navíc ten film dávaj hned po Transformers (kde mimochodem Shia hraje hlavní roli). Fkt Nemůžu XD. A teď pro ty, co se těší na nový dess mám tady náhled nedokončeného menu. Tohle ještě není finální verze. Aspoň ale víte, jaké má dess barvy :))
  

OK

24. srpna 2010 v 14:47 | Deni♥
graphicsworld.blog.cz
Tak, dneska chci zapracovat na menu k novému layoutu, což mi bude hrozně dlouho trvat než udělám něco s čím budu spokojená a co se k němu bude hodit :) a pak to chci ještě vyskoušet takže dneska mě tu moc nečekejte...ale chci ještě dneska udělat nějaký blend. :)

S.G. dess.n.2

23. srpna 2010 v 21:19 | Deni♥ |  Selena Gomez Designs
©2010 graphicsworld.blog.cz||S.G. dess.n.2
Komentář:
Tenhle mě napadl dneska večer když jsem nemohla spát. Celkem se mi líbí. Snad si ho někdo stáhne. Tohle je jedna z opravdu mála věcí mě výroby, která se mi líbí :)). Chci znát váš názor!

About:
rozměry: 800x500
barvy: bílá, růžová, fialová, modrá
poč. fotek: 4
bonusy: ano
navod: ano


4U - překvápko

23. srpna 2010 v 15:39 | Deni♥
4U
Tak a těď to překvápko. Nevím jak vám mám poděkovat za ten včerejšek. Díky vám jsme dosáhli týdení návštěvnosti přes 200. A včera tento blog navštívilo 63 lidí, což je přibližně o 30 lidí víc než předchozí denní rekord.Tak tady je něco pro návštěvníky blogu. Ano je to jednoduchý avatar. Mě nic jiného nenapadlo. Dělejte si sním co chcete. Nemusíte uvádět zdroj. Tenhle avatar je prostě jen pro vás a pro vaše úmysly :) Tk doufám že ho třeba někdo použije :))

Icon for fashion-ashley

23. srpna 2010 v 15:15 | Deni♥ |  LAYOUTS 4 U
Ikonka pro mé nové aff z nového blogu fashion-ashley. Snad se ti líbí. Kdyby se ti nelíbila nebo chtěla něco upravit, napiš do komentů ;)

    

Icon for my-magic-disney

23. srpna 2010 v 12:29 | Deni♥ |  LAYOUTS 4 U
Ikonka pro mé milované aff Abbie. Snad se ti líbí. Pokud ne, nebo chceš něco upravit, napiš do komentů:))
♥♥Miluju tyhle fotky♥♥
    
M-M-D.blogspot.com    M-M-D.blogspot.com
  
Archiv||Copyright © 2010 graphicsworld.blog.cz, blog.cz