Past Layouts

Layout n.7

14. listopadu 2010 v 16:20 | Deni♥
© 2010 graphicsworld.blog.cz
Ááááá je tu nový design :). Má takové mrazivé barvy, a to nebyl úmysl. Ale jelikož ty barvy už teda má, zřejmě tu zůstane většinu prosince. Co se týče fotek, jsem hodně spokojená. Tyhle miluju, van je na nich úplně dokonalá. Bohužel, tyto fotky v hq jsou pouze s podpisem uprostřed. Já si sedla k netu a konečně se mi je podařilo najít bez tagů!! Nejsou sice v tak velkém rozměru jako ty s tagy, ale pracovalo se s nimi dobře, png šlo udělat bezvadně. Kdyby někdo chtěl vědět kde tyto fotky může najít bez tagů, ráda mu pošlu stránku. Těším se na vaše názory :). Jinak, tento layout bude asi později i ke stažení ;-). Musím doplňovat katalog, bude zřejmě i ve více barvách...

EDIT: + roztřídila jsem affs a udělala nové ikonky, tak se podívejte na výsledek ;-) v menu-more, popřípadě bych chtěla znát váš názor na ikonku :)
  
/

Layout n.6

10. října 2010 v 19:56 | Deni♥
Tak, konečně sem dodělala nový layout. Hned vás musím upozornit že OKRAJE SEM NEDĚLALA JÁ!! Mám to skopčené ze stránky gamepark.cz. Strašně se mi to líbilo a navíc sem na nic neměla čas tak sem si akorát udělala menu a pozadí stránky. Myslíte že se tady ty barvy hodí?? Já doufám že ano ale pořád se mi to nějak nezdá. Chtěla sem dát původně menu do záhlaví a dát tam nějaký obrázek, ale nechtělo se mi. Teda, hororový obrázek a v menu měla být krev. Nějak se mi to ale nelíbilo, takhle je to myslím lepší. Ale doufám že teda další lay bude už s nějakými fotkami a světlý, ve vánočním nebo předvánočním stylu :).

nahled
P.S. Miluju Sweeneyho Todda & s. My friend

Layout n.2

17. září 2010 v 18:57 | Deni♥
Tak, nový layout ve světlejších barvách. To záhlaví se mi vůbec nelíbí :(( Ale líbí se mi ty okraje a nejvíc menu. Hrozně se mi líbí jak tím projedete jak se tam pořád něco objevuje XD. Takže moje selková spokojenost je tak 55%.

Layout n.4

30. srpna 2010 v 20:49 | Deni♥
Tak, tady je ten desing :)). Má takové hodně tmavé barvy XD. Já nevím jestli se mi má líbít. Chvilku se mi líbí a chvilku ne. Ale důležité je, jestli se líbí vám. Co se týče menu, už jsem psala že se mi popisky nelíbí a to platí pořád. Můžete si taky všimnout malé změny. Zrušila jsem playlist (stejně byl podle mě na nic) a nahradila jsem ho adminy XD. Normální menu najdete nad stránkou a layouty normal v menu. Doufam že kaji nebude vadit že sem jí přejmenovala rubriku...:((. Normal menu by se ale mělo s dalším layem asi vrátit zpět do menu. S tím oddělovačem sem se inspirovala blogem adore-selena. A taky sem poprvé udělala i pozadí komentů XDXD. Akorát pozadí menu mě trochu štve, kdyby někdo věděl jak to spravit...Já teda doufám že se vám líbí, chci znát váš názor a buťe opravdu upřímní. Co se vám líbí, co se vám nelíbí...
suckerpunchdesign
 
 

Reklama
Archiv||Copyright © 2010 graphicsworld.blog.cz, blog.cz